Logo

Tłumaczenia

Tłumaczenia

Potrzebny do tłumaczenia tekst należy przesłać do Nas droga mailową bądź skontaktować się z Nami telefonicznie. Z pewnością przygotujemy dla Państwa odpowiednią ofertę a tekst przetłumaczymy solidnie, szybko i w konkurencyjnej cenie.

Tłumaczenia pisemne

Proponujemy usługę tłumaczeń dotyczących:

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia symultaniczne, nazwane też kabinowymi, są tłumaczeniami ustnymi, wykonywanymi na żywo. Jedne z najtrudniejszych, gdyż wymagają dużej znajomości języka specjalistycznego używanego w danej dziedzinie, bardzo dobrej synchronizacji w czasie tłumacza z osobą mówiącą oraz odpowiednich warunków (np.kabiny).

Tłumaczenia konsekutywne są tłumaczeniami ustnymi, gdzie tłumacz notuje przemówienie określonym systemem zapisu. Sporządza w ten sposób notatki i za ich pomocą odtwarza słowa mówiącego w języku docelowym podczas przerwy w wypowiedzi. Jest to trudne tłumaczenie bowiem często odbywa się w warunkach nie sprzyjających tłumaczeniu, np. hałasie, fabryce, montowni.

Tłumaczenia à vista to swego rodzaju forma pośrednia pomiędzy tłumaczeniami pisemnymi a ustnymi. Tłumacz czyta tekst w danym języku i na bieżąco (czyli à vista) tworzy jego tłumaczenie ustne w drugim języku.

Przykład tłumaczenia

Pobierz przykład tłumaczenia.

Polityka prywatności