Logo

KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zajęcia językowe przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Celem tych kursów jest systematyczna nauka języka obcego w małych, w maksymalnie 9-osobowych grupach. Rodzice są na bieżąco informowani o postępach dziecka i otrzymują informacje na temat osiągnięć swoich pociech. Zapewniamy wszelką pomoc w przypadku trudności dziecka w przyswajaniu wiadomości.

Zajęcia dla dzieci w wieku 2-5 lat odbywają się:

Jeden semestr to 30 spotkań.

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat odbywają się:

Jeden semestr to 30 spotkań.

Zajęcia dla młodzieży w wieku 13 i więcej lat odbywają się:

Jeden semestr obejmuje 30 spotkań.

KURSY DLA DOROSŁYCH

Profesjonalnie przygotowane kursy językowe dla dorosłych prowadzone są w niewielkich grupach (do 9 osób). Podczas zajęć stosowane są metody nauczania ukierunkowane na rozwijanie przede wszystkim sprawności mówienia w sytuacjach życia codziennego. Zajęcia przygotowywane są nie tylko w oparciu o standardowy podręcznik do kursu, ale również o teksty oryginalne (np.: artykuły z prasy anglojęzycznej, filmy, programy telewizyjne i reklamy). Szkoła oferuje dostęp wi-fi do Internetu, tak więc podczas zajęć kursanci mogą korzystać z zasobów internetowych. Nacisk na rozwój wszystkich kompetencji językowych takich jak czytanie, słuchanie ze zrozumieniem, a przede wszystkim sprawne mówienie powoduje, iż kursanci wychodzą z zajęć wyposażeni w wiedzę językową i pozbywają się lęku przed mówieniem. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu ( raz z lektorem polskim, a raz z native speaker’em.).

Grupy podzielone są według kompetencji językowych wprowadzonych przez Radę Europy odpowiadającą sześciu poziomom zaawansowania: A1- A2 (początkujący), B1-B2 (średnio zaawansowany), C1-C2 (zaawansowany). Przydział do właściwej grupy odbywa się na podstawie testu i rozmowy z lektorem.

KURSY DLA FIRM

Kursy dla firm i przedsiębiorstw składają się zwykle z dwóch części: 1) jest to część ogólna na wszystkich poziomach nauczania oraz 2) tzw. zawodowa, która kładzie nacisk na język zawodowy, opracowana po dokonaniu analizy potrzeb językowych zarówno pracodawcy jak i pracowników.

KURSY DLA PRZEDSZKOLI I ŻŁOBKÓW.

Zapraszamy do współpracy przedszkola, żłobki oraz sale zabaw, zainteresowane prowadzeniem na ich terenie zajęć z języka angielskiego przez szkołę językową Centrum Oxford Dorota Akin.

Proponujemy organizację zajęć grupowych według planu,– który uwzględnia nie tylko rozwój językowy dzieci, ale również ich rozwój społeczny i intelektualny oraz jest dostosowany do ich wieku. Mając na uwadze rozwój dziecka i jego dość szybkie znużenie zajęciami nasze spotkania wzbogacamy o elementy ruchowe, plastyczne, muzyczne, dzięki czemu zajęcia są dla dzieci zabawą i przyjemnością. Sale są wyposażone w odpowiedni sprzęt i meble, tak by nasi najmłodsi mogli w pełni cieszyć się z naszych zajęć.

Business English

Proponujemy Państwu zajęcia z zakresu Business English prowadzone w realnych sytuacjach biznesowych. Nasz lektor dzięki zdobytemu doświadczeniu w świecie biznesu, wielu negocjacjach i rozmowach z zagranicznymi partnerami poprowadzi zajęcia dla ekspertów różnych branż. Obecnie odbywają się zajęcia z dziedzin takich jak: informatyka, medycyna, rolnictwo, ale nasza ofertę możemy dostosować w zależności od Państwa potrzeb i zainteresowań.

Kursy i ceny

Rodzeństwu przysługuje zniżka w wysokości 5%. Zniżki nie sumują się.

Polityka prywatności